About Us

ELİT SİNEKLİK İSTANBUL

HAKKIMIZDA

DRN Group olarak 2013 yılında İstanbul Kadıköy yakasında sineklik ve mukavva kutu imalatıyla başladığımız serüvende bugün, günlük 250 adet üzeri sineklik ve 20.000 adet oluklu mukavva kutu üretim kapasitesi ile Maltepe deki yeni yerimizde imalat yapmakta ve deneyimli kadromuzla İstanbul genelinde montaj hizmeti vermekteyiz.

Önceliğimiz, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına hem fiyat hem de kalite olarak en uygun ürünü sunmak ve bunu yaparken de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Ne mutlu ki müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşler doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi daha da iyi olmaya yönlendiriyor.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Misyonumuz, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına hem fiyat hem de kalite olarak en uygun ürünü sunmaktır.

Ne mutlu ki müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşler doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi daha da iyi olmaya yönlendiriyor.

Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

The Highest Quality

THE LARGEST METALS MANUFACTURING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Vestibulum auctor felis eget orci semper vestibulum. Pellentesque ultricies nibh gravida, accumsan libero luctus, molestie nunc. In nibh ipsum, blandit id faucibus ac, finibus vitae dui.